Повернутися на ProcessTree

PayDate

PayDatePayDate - любовь и зароботок!PayDate

Отримайте  $5 за реєстрацію! PayDate - це перше в світі вільне комунікаційне інтернет-співтовариство. Paydate пропонує своїм членам іноваційне програмне забезпечення,  що дозволяє знати, хто з ваших друзів on-line, і надає можливість зразу ж конфіденціально зв"язатися з ним. Усе це буде забезпечувати DateBar, котрий  виглядає ось так:

Революційні технології комунікації і заробітку!

За одно на барі будуть демонструватися банери спонсорів. Оплата - $0.60 на годину. Поки  що місячний ліміт оплати - 50 годин. Реферал-система:   1-рівень 20% і ще 4 рівня по 5%. Плату можна отримати при наборі невеликої суми в $30, що реально зробити за місяць. Членами співтовариства можуть стати особи що досягли 18-ти років, один рахунок на персону, але дозволяється відкрити ще один  на ім"я кого-небудь з домашніх. Поспішайте зареєструватися бо  $5 дають тільки на першому етапі формування співтовариства. PayDate надає учасникам також e-mail, гороскопи, біоритми, чат, поздоровчі листівки, комікси, любовні поради й консультації, є потужна пошукова система і ще багато чого. Фірма анонсує що невдовзі з"являться нові способи  заробітку.

Зареєструватися

 

Реєструйтеся в PayDate. Чудові перспективи!

 

 

ePilot

ePilot: 3 центи за пошук, 3 центи за клік!

ePilot - Справжня альтернатива surf-програмам, котрі переживають не кращі часи. ePilot це портал, що надає комплекс послуг. Ви отрпмаєте безплатний E-mail з адресою типа xxx@epilot.com,  дисковий простір 15Mb для зберігання своїх файлів, зручний доступ до кращих ресурсів інтернету, пошук інформації на кращих пошукових машинах. ePilot пропонує   загрузити свій web-портал, котрий буде презентований кнопкою на панелі задач, при натисканні на яку відкривається багато меню. Заробляти можна й без нього, використовуючи лише сайт ePilot, та я рекомендую вам обов'язково загрузити цю програму, щоб ви були повноцінним членом співтовариства.  

Яким чином заробляти? За кoжний пошук будь-якої потршбної вам інформації отримаете 3 центи. ePilot попереджує не набирати нісенітницю для пошуку, плата нараховуватися не буде. ePilot пропонує також великий список тем для пошуку - за кожний клік, знову ж таки, отримаєте 3 центи, 3 центи за перегляд інших сторінок. На сторінках результатів пошуку знаходиться велика кількість сайтів, відмічених разними сумами в доларах і центах. За загрузку цих сторінок будете,знову ж таки, отримувати по 3 центи. Майте на увазі, що необхідно дочекатися повної загрузки сторінки, щоб відвідання було зараховано. Один і той же сайт можна відвідувати раз на добу. ePilot настійно рекомендує загружати не тільки популярні сайти, котрі знаходяться зверху сторінки, а більше використовувати ті, що знизу й на наступних сторінках. Сума заробітку зразу відображаєтья в лівому верхньому куті сайту ePilot. Зразу відображаються тольки $$ за пошук, плата за відвідання сторінок добавиться через одну-дві доби. Це тільки попередня інформація про зароблене й тут можливі скачки представленої суми. Раз на добу проводиться  ревізія того, що ви натискували й додавання точного результату на ваш рахунок. Яку суму можна накрутити за день важко сказати, можливості великі, $3 за день можна зробити. Але не ставте собі за ціль зразу ж заробляти   якомога більше, на ePilot подумають що ви не користувач їх сервісу, а тільки накрутчик $$$, і вас можуть викинути або заблокувати рахунок на деякий час.

ePilot пропонує також реєстрацію в інших програмах, за що платить по $1 і більше. Ці гроші з'являються на рахунку не зразу, а коли прийде підтвердження.

Для американців розрахунок проводиться по системі PayPal. Для інших недавно ввели оплату чеками. Чеки высилаються при наборі суми не менш ніж $20.  Реферал-програма - 3 рівня:

Вам оплата                $3 за 100 пошуків;
Прямі реферали         $0.45
Другий рівень           $0.24
Третій рівень             $0.39

ePilot, а також SearchCactus це прекрасна альтернатива або додаток серфінг-спонсорам, котрі знижують розцінки. Тут є можливість  добре заробити. Рекомендую!

Зареєструватися в ePilot

 

WaveVu

Хранитель екрану WaveVu - Зареєструйтеся!

Wavevu (хранитель екрану) 2 вересня оновив своє програмне забезпечення й перейшов до завершальної стадії бета-тестингу з участю реальних замовників. Обіцяють багато   призів і подарунків для користувачів. Реальна оплачувана робота має початися в жовтні. Тепер подробиці.

$18 у місяць ви будете отримувати не прикладаючи ніяких зусиль!  Треба тільки підписатися на сервіс фірми Wavevu!  Замість традиційного хранителя екрану з  метаморфозами  чи з рибками у вас буде включатися реклама. Це буде виглядати приблизно так, як на цьому зображенні. При підключенні до інтернету програмаПриблизно так буде виглядати скрін сейвер на вашому моніторі. автоматично буде загружати   нові картинки й відсилати ваші результати. Якщо за день було не менше 15 запусків цього хранителя екрану - ви отримаєте $0.60. За місяць це буде  $18. ВАМ МАЛО ЦЬОГО? Попрацюйте трошки й отримаєте більше! За 15 запусків хранителя тими, кого ви загітували, отримаєте 15 центів, у місяць буде $4.5. Чотири чоловіки вже подвоять ваш заробіток. Усього 6 рівнів рефералів, і за рівні 2-6 будете мати 1.5 у місяць!  Обов'язково  реєструйтеся!

Зареєструватися

 

LottoForever

lotto.jpg (1266 bytes)

LottoForever пропонує нам заробляти на відвідуванні сайтів, отриманні  E-mail, на іграх (SlotMachine та SevenUp). За кліки по банерам (це у них також називається гра) нараховується від 1 до 9 поінів - як пощастить. В середньому за клік виходить близько 5 очків, це одна з найбільших ставок. 100 поінтів - це $1. Інтервал між кліками повинен складати не менше 20 секунд. Один і той же банер можна клікати не ранніше ніж через 24 години. З одного комп"ютера можна мати тільки один рахунок. Заробити можна і за підписку на програми - від 50 до 200 поінтів за раз. Пропоновані програми змінюються кожен день. Свої поінти можна перевести в $$ коли наберете 5000, тобто чек высилаеться при наборі не менш як $50. Реферал-програма функціонує так: отримаєте 500 поінтів ($5) коли реферал набере свої 5000. Скоро почнеться розсилка оплачуваних рекламних E-mail. Обіцяють віддавати 80% прибутку на виплату. Заробляти можна також граючи в SlotMachine та SevenUp. Проставте, будьте ласкаві, мій ID:   lbch@torba.com , він у них часто губиться.  Нехай вам щастить!  

Зареєструватися

P.S. Гарні новини від LottoForever - за жовтень оплата збільшилася: 100 поінтів - $1.10 ! Це 6 центів за клік на їхній банер! Прогнозується ще збільшення оплати - 9-10 центів за клік. Анонсовано також вью-бар, фірма не відстає від інших. Оплата буде 25 центів за годину при ліміті використання бара 50 годин на місяць.

 

SearchCactus

Тут  можна непогано заробити!

SearchCactus - компанія  платить  за використання пошукової машини та за відвідування сайтів. На цій програмі можуть заробляти навіть ті, у кого обмежений час перебування в інтернеті через погодинну платню.Як і скільки можна заробити? За реєстрацію ви зразу отримаєте $2. За відвідання 20 сайтів (це денна норма) ви  заробите не менш як  $0.40 - по 2 центи за відвідання. Витрачаючи на це хвилин 20 в день за місяць набереться $12.

Але це ж не всё. SearchCactus офіційно дозволяє зареєструватися чотирьом членам однієї родини й працювати з одного комп'ютера. Кожен повинен зареєструватися зі своєю e-mail адресою та зі своїм іменем. Певна річ, членів родини ви реєструєте під себе, тобто вони будуть вашими рефералами. За рефералів (один рівень) отримаєте 25% від їхнього   заробітка.Отже, за своїх домашніх додатково буде 30 центів у день на ваш рахунок. Тепер підрахуємо: в день - $1.90 і  в місяць - не менше  $57 з одного комп'ютера! Витрачати на це ви будете годину-півтори  в день.З яким в'ю-баром ви стільки заробите?  Чеки висилають коли запросите, при накопиченні на  рахунку не менше $20. За місяць ви заробите свій перший чек, а ще через 20 днів інші три чеки по $20. Ледве не забув, додатково на SearchCactus регулярно розігруються комп'ютери, гроші та   інші цінні призи.

Після  реєстрації  через декілька хвилин вам прийде лист, у  котрому буде код для підтвердження реєстрації (Activation code). Треба зайти на сервер, ввести логін і пароль, а потім цей Activation code. На цьому підтвердження реєстрації закінчено й можна зразу ж почати відвідання сайтів.

Як це робиться? Натисніть кнопку HOME на їх сайті й потрапите на сторінку де розміщені 24 теми пошуку. Ось так це буде виглядати:

search.gif (4165 bytes)

Натискуйте на будь-яку  (краще по-порядку) і побачите на екрані результати пошуку. Ті сайти, що треба відвідати, як правило зверху на першій сторінці, і відмічені значком   2 центи.  Майте на увазі, що ви маєте знаходиться на загруженій сторінці не менше 20 секунд після її повної  загрузки, після того можна  загружати  наступну. Памятайте, що на протязі доби кожну сторінку можна загружати тільки один раз (по кожному з екаунтів), а не то плата зараховуватися не буде. Зароблені гроші зразу ж з'являються на рахунку, в чому можна легко переконатися. SearchCactus працює з усіма країнами і в Україні чеки вже отримані. Бажаю успіху й  рекомендую попрацювати з Кактусом. Це гарантований заробіток!

Зареєструватися

P.S. З 28 вересня SearchCactus припинила нарахування платні інтернаціональним користувачам, тепер платять тільки американцям. Усі зароблені $$ будуть збережені на ваших рахунках. Обіцяють невдовзі створити  SearchCactus International - і тоді можливість заробітка поновиться.

Повернутися на ProcessTree